Єгор Гуськов: "Створив Довідник з мовного законодавства , який включає..."

Єгор Гуськов в facebook:

Створив Довідник з мовного законодавства , який включає в себе всі закони та постанови, які регулюють мовне питання в Україні, а також інші корисні матеріали, які можуть знадобитись активісту в царині захисту української мови. Об этом сообщает sovsekreti.in.ua со ссылкой на СМИ.

---------------------

Мета цього Довідника полягає в тому, щоб зібрати разом усі необхідні документи, які можуть бути використані у відстоюванні свого права на інформацію чи послуги державною мовою як для швидкого посилання на закон чи постанову під час ... публічного спілкування поза домом, так і для ґрунтовного дослідження законів та постанов вдома.

Оскільки цей документ містить понад 300 сторінок, передбачається, що він буде переглядатись з мобільного пристрою або зі стаціонарного компютера.

Наразі документ містить в собі наступні матеріали

1. Конституція України 2. Рішення Конституційного суду України про офіційне тлумачення статті 10 Конституції України.

3. Закон Про засади мовної політики 4. Закон Про вищу освіту 5. Закон Про державну службу 6. Закон Про національні меншини в Україні 8. Закон Про національну поліцію 9. Закон Про збройні сили України 10. Закон Про основи національної безпеки України

11. Довідка про застосування української мови від Державної служби захисту споживача 12. Довідка про застосування української мови від Міністерства освіти і науки

13. Зразок скарги на відмову обслуговувати українською мовою 14. Зразок скарги до Держпродспоживслужби

Сторінка зі змістом містить також посилання на окремі статті в перелічених законах, де регулюється вживання української мови.

Прошу вас порадити, які ще документи, закони, постанови чи матеріали варто додати в цей перелік.

Буду вдячний вам також за пораду стосовно оформлення документу.

Нові версії Довідника будуть публікуватись у майбутньому на сторінці Довідник з мовного законодавства .

---------------------

ТОП новости

Вход

Меню пользователя