Телеканал NewsOne скасував телемарафон «Треба поговорити»


Телеканал NewsOne повідомив про скасування телемарафону «Треба поговорити».

Про це йдеться в заяві на сайті каналу, пише Theбабель.

На каналі заявили, що «спроба організувати майданчик для обговорення неполітичних питань призвела до того, що проти нашого телеканалу була масована інформаційна атака».

«Планувалося організувати перший неполітичний телеміст між людьми з України та Росії. Його ведучими повинні були стати далекі від політики Андрій Малахов і Марія Сіттель. Тому ми вважаємо, що такі дії щодо телеканалу повертають Україну до часів прямого залякування і тиску на журналістські свободи», — йдеться в заяві.

Тому було прийняте рішення про скасування телемарафону. «У зв’язку з інформаційною кампанією проти своїх журналістів, загрозою нападу на канал і використанням його імені у передвиборній кампанії низки українських партій, ми змушені припинити підготовку телемарафону «Треба поговорити», — підкреслили організатори телемосту.

8 липня російський державний телеканал «Россия-1» анонсував проведення телемосту з українським NewsOne під назвою «Надо поговорить».

Служба безпеки України ініціювала невідкладне скликання позачергового засідання РНБО у зв’язку із запланованим телемостом.

Президент Володимир Зеленський відреагував на телеміст, який планують провести російський канал «Россия-1» і NewsOne, і назвав його дешевим, але небезпечним піар-ходом.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/telekanal-NewsOne-skasuvav-telemarafon-treba-pohovoryty/” Об этом сообщает hromadskeradio.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя